šŸ”„ Nieuw hulpmiddel: Uitgavenbeheer in het tijdperk van intelligentie ā€” Jouw gids voor de technologie die verandert hoe finance teams werken šŸ”„ šŸ”„ Nieuw hulpmiddel: Uitgavenbeheer in het tijdperk van intelligentie ā€” Jouw gids voor de technologie die verandert hoe finance teams werken šŸ”„

Yokoy ontvangt het prestigieuze SEF.Growth High Potential Label

yokoy-set.growth-award-logos
Picture of Narin Akay
Narin Akay

Head of Field & Expansion Marketing, Yokoy

Elk jaar evalueert SEF.Growth, het startup-programma van het Swiss Economic Forum, veelbelovende startups op hun bedrijfsmodellen en strategische richtingen, waarbij een select aantal het geƫerde SEF.Growth High Potential Label ontvangt. Wij van Yokoy sluiten ons nu aan bij deze geƫerde groep zwaargewichten met ƩƩn gemeenschappelijk kenmerk: een hoog groeipotentieel.

Sinds onze oprichting eind 2019 hebben we de wereld van zakelijke betalingen, uitgavenbeheer en factuurverwerking opnieuw gedefinieerd met een state-of-the-art, door AI aangedreven suite voor uitgavenbeheer – wat ons natuurlijk op een pad van zware groei heeft gezet. Dit keurmerk van SEF.Growth versterkt ons geloof in onze onwankelbare toewijding aan innovatie en uitmuntendheid die altijd de behoeften van onze klanten op de eerste plaats stelt.

"Alles wat we doen, doen we om waarde te genereren voor onze klanten. Het aantal dollars dat wordt bespaard dankzij het gebruik van de technologie van Yokoy is onze leidraad."

Bescheiden Begin: Snelle Groei Tegen de Kansen In

Onze reis is gekenmerkt door veerkracht vanaf het begin, waarbij we uitdagingen hebben overwonnen (waaronder ons eerste jaar van bedrijven dat toevallig samenviel met de pandemie van 2020) om snel onze eerste klanten te verwerven op basis van een indrukwekkend product; dit heeft het toneel gezet voor de exponentiƫle groei die ons heeft gebracht waar we nu zijn.

“Om deze groei mogelijk te maken, hebben we de pre-seed financieringsronde overgeslagen en zijn we direct overgegaan naar een Series A om in 2021 $26 miljoen op te halen en een Series B om nog eens $80 miljoen op te halen in 2022,” onthult Philippe.


De steun van investeerders, waaronder de gerenommeerde Amerikaanse durfkapitalist Sequoia, heeft een cruciale rol gespeeld in ons succesverhaal. Met de expertise en het wereldwijde netwerk van Sequoia hebben we ongetwijfeld onze positie op de markt versterkt en onze groei versneld.

Glanzende Toekomst: Yokoy's Groeireis is Pas Begonnen

Groei gebeurt niet in een vacuĆ¼m. Het zit in ons DNA om voorop te blijven lopen, altijd proberend inzichten van experts, partners en klanten te benutten om voortdurend onze aanbiedingen te verbeteren.

“Het hebben van een onafhankelijke mening over wat je doet is altijd interessant. We hebben boeiende discussies gehad met experts van SEF.Growth. En we zullen zeker profiteren van het label door het vertrouwen te winnen van nieuwe potentiĆ«le klanten,” erkent Philippe.

We zien onze reis – vanaf de oprichting tot nu het prestigieuze SEF.Growth High Potential Label ontvangen – als een bewijs van de onwankelbare toewijding van ons team om het uitgavenbeheer te revolutioneren.

"Ik ben erg trots op ons team. Veel van onze eerste medewerkers maken er nog steeds deel van uit. [...] We hebben mensen in ons team die voor Google, universiteiten of andere prestigieuze spelers zouden kunnen werken, maar ze kiezen ervoor om voor ons te werken en deel uit te maken van onze missie."

Vereenvoudig je uitgavenbeheer

Gerelateerde inhoud

Als je dit artikel leuk vond, vind je de informatiebronnen hieronder misschien nuttig.